DIEVS, SVĒTĪ LATVIJU! (LV)

 

Katru gadu, sākot ar 1918. gada 18. novembri, Latvijā tiek svinēti nozīmīgi valsts svētki -  Neatkarības diena, vai Latvijas Republikas proklamēšanas diena.

Es nezinu, kad un cik ilgi šajā gadsimtā Latvija bija patiesi brīva un neatkarīga.

Daudz biežāk nācās dzirdēt par to, kā vienu okupāciju nomaina cita okupācija.

Tikai tur, kaut kur starplaikos, kad saimnieki mainījās, vēstures tranzīta stacijās ,ļaudis pa īstam varēja uzelpot , sapņot , uzdrīkstēties. Un pat kaut ko panāca.

Unikāla Ekumēniska sadraudzība, Pateicības dienas Doma laukumā, grozījumi Ģimenes definīciju likumā pēc LPP iniciatīvas, Ģimenes Svētki,

Baznīcas un valsts konstruktīvā sadarbība. Bet cik ātri tas viss paskrēja.

Un atkal ierasts, apslēpts Eiropas kolonizācijas scenārijs. Cik grūti ir būt brīvai un patstāvīgai valstij.

Un cik mums ir pierasts būt par ķīlniekiem bez ierunām pakļautiem kārtējai verdzības sistēmai .

Vakar Padomju Savienība diktēja Latvijai, ko darīt, bet ko nedarīt. Bet šodien, tajā pašā mērā, Eiropas Savienība diktē, kādai jābūt mūsu ekonomikai, dzimumu attiecībām, vakcinācijas nosacījumiem un cik jāmaksā par dalību NATO.

Vai tiešām brīvība un neatkarība ir tikai mīts un nepiepildāms sapnis Latvijas tautas apziņā, ja valsts iedzīvotāju lielā ātrumā paliek arvien mazāk ?

Bet varbūt šādā dienā ir vērts aizdomāties par to kas notiek Latvijā .

Un kas primāri ir vajadzīgs šai valstij ? Vai patiešām vēsture mums neko nav iemācījusi pa pēdējiem simts gadiem ?

Neatkarība no Tā Kunga un Viņa likumiem padara mūs par ierobežotu, atkarīgu un okupētu marionešu valsti . Un tikai absolūta atkarība no Dieva baušļiem un Viņa likumiem padarīs mūs par svētītu un uzplaukstošu sabiedrību.

Ja par tautu nevaldīs Dievs, tad par to valdīs tirāns. Tirānija ir nezināšanas produkts. Nezināšana pārvērš tautu bezjēdzīgā pūlī, nolemjot to verdzībai.

Bet, ja tautā būs labi informēti cilvēki kuri zin savas tiesības, ko Dievs tai ir devis, neviens un nekad to nevarēs paverdzināt. Svētīta tā tauta kurai tas Kungs ir Dievs .

Es ticu ka Latvijai ir varens liktenis .  

Lai piepildītos pravietiskais vārds , Kungs pacels ķēnišķīgos priesterus ,kuri agrāk vai vēlāk pārvērtīs Latviju par kristīgās kultūras un garīgās atdzimšanas citadeli Eiropas vidienē .                    

Un tā draugi ,vēlreiz apsveicu Jūs visus ar reālu svētītas Latvijas neatkarības dienu !!!!!!

Dievs, svētī Latviju !!!!                                     


Комментарии

Популярные сообщения